Peter Greenaway

7,6
475 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Peter Greenaway

Czy ktokowiek kiedykolwiek zetknął się z polskimi listami dialogowymi - np. do Ksiąg Prospera, Pillow Book ... i innych?

Probuje skompletowac kolekcje greenewayowska, bo to moj ulubiony rezyser, a jak wiadomo nie jest to latwe, gdyz jego filmy się w Polsce nie ukazaly (oprocz Kontraktu rysownika, ktory wyszedl jako dodatek do Elle Deco).

Z gory dzieki za pomoc.

użytkownik usunięty
dotesque___

Pillow Book ukazał się czas jakiś temu w Glamour.

dzieki - wiem o Glamour i o Kontrakcje Rysownika z ElleDeco ale z tych dwoch udalo mi sie upolowac tylko Kontrakt; Pillow z Glamour jest - przynajmniej w moim miesice calkowiecie niedostepne

dotesque___

hej mam to co napisałem , z uwagi na to, że znam trochę angielski, napisów nie szukałem, ale mam do tych, które są z gwiazdkami pozdro mój mail alcivar@wp.pl Wizje Europy*** Vaux to the Sea, The Cinema16: British Short Films
Tulse Luper Suitcases, Part 1: The Moab Story***, The Man in the Bath, The(8 and 1/2 Women***)Pillow Book, The***
Lumiere i spółka Dzieciątko z Macon*** Darwin M is for Man, Music, Mozart
Hubert Bals Handshake TV Dante, A Kucharz, złodziej, jego żona i jej kochanek ***Strach przed utonięciem Death in the Seine Brzuch architekta
Inside Rooms: 26 Bathrooms, London & Oxfordshire, 1985
Zet i dwa zera Making a Splash Coastline, The Kontrakt rysownika***
Act of God Kronika wypadków Drogi telefonie Rekonstrukcja pionowych obiektów Okna Z dziejów wodnych Bryzgów Water D jak dom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones